Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Ruptawa zdobyła srebro (wicemistrzostwo) na Ogólnopolskich Zawodach ZHP w ratownictwie, które miały miejsce w Tarnowskich Górach w dn. 4-6 października. 

Warto przeczytać:  Miejsce po dawnym E.Leclerc już nie straszy. Pojawiły się nowe sklepy [WIDEO]