Legniczanie zaczynają walkę z cukrzycą: bezpłatne badania i edukacja już dostępne!
W Legnicy rozpoczęto inicjatywę, której celem jest walka z cukrzycą typu 2 poprzez działania profilaktyczne. Już na starcie, w sobotę 6 września, mieszkańcy mogli skorzystać z darmowych badań poziomu glukozy…
