Na wniosek prezydenta Jastrzębia-Zdroju, Michała Urgoła, na środę (13.11.) zwołana została sesja nadzwyczajna Rady Miasta Jastrzębia-Zdroju.

Warto przeczytać:  Podczas narady urządzeniowej opowiedzieli o planach Nadleśnictwa Rybnik [ZDJĘCIA]