Tylko w czwartek (17.07.) na polskich drogach zginęło aż 12 osób. Doszło też do dwóch tragicznych zdarzeń na Śląsku. Na trasie S52 kierowca hyundaia zawrócił i jechał pod prąd, doprowadzając do śmiertelnego zderzenia. W Katowicach 89-letnia kobieta zginęła na przejściu dla pieszych.

Warto przeczytać:  W niedzielę jarmark staroci w Wodzisławiu. Przyjadą wystawcy i pasjonaci z całego regionu [ZAPOWIEDŹ]