Jastrzębianie tradycyjnie pożegnali stary rok i powitali Nowy Rok 2025 na imprezie plenerowej „Sylwester pod Gwiazdami”, która odbyła się na placu im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.

Warto przeczytać:  Zaginął 28-letni Volodymyr Horiev, mieszkaniec Goleszowa [ZDJĘCIA]