Na wniosek radnych Koalicji Samorządowej w jastrzębskim magistracie odbyła się nadzwyczajna sesja, dotycząca przyszłości klubu GKS Jastrzębie, w szczególności w zakresie szkolenia młodzieży skupionej wokół Akademii GKS Jastrzębie. 

Warto przeczytać:  Szkolny Wieczór Twórczy w ZS nr 9 [WIDEO]