Trzeci raz z rzędu Akademicka Reprezentacja Polski siatkarzy zagrała w wielkim finale Uniwersjady i wreszcie mogła się cieszyć ze złota.

Warto przeczytać:  Bezdomni w ogrzewalni z ciepłym posiłkiem przed Wigilią