Przed Pomnikiem Niepodległości w Bziu – jak co roku -przedstawiciele miasta i lokalnych środowisk uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Prezydent Michał Urgoł mocno podkreślił wartości, jakie wynikają z konstytucji.

Warto przeczytać:  Ekowystawa 2026 coraz bliżej. Organizatorzy kończą nabór wystawców, powiększają teren wystawienniczy i ujawniają program muzyczny