Przed Pomnikiem Niepodległości w Bziu – jak co roku -przedstawiciele miasta i lokalnych środowisk uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Prezydent Michał Urgoł mocno podkreślił wartości, jakie wynikają z konstytucji.

Warto przeczytać:  Seria zatrzymań w Jastrzębiu-Zdroju. Sześć osób trafiło za kraty