W urzędzie miasta odbyło się spotkanie noworoczne, na które prezydent Michał Urgoł wraz z zastępcami zaprosił przedstawicieli duchowieństwa. Obecny był m.in. administrujący Archidiecezją Katowicką bp Marek Szkudło. 

Warto przeczytać:  Darmowe badania w kierunku cukrzycy typu I dla dzieci. Program realizowany w Jastrzębiu-Zdroju i w Żorach