Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej planuje kolejne rozwiązania w zakresie rozwoju energetyki prosumenckiej, bo obecne programy są już na wyczerpaniu. I zapowiada, że zakres wsparcia prosumentów będzie szeroko konsultowany z rynkiem.

Warto przeczytać:  Gdy dochodzi do tragedii, nikt nic nie widział i nie słyszał. Czy znasz swoich sąsiadów? [FELIETON]