W Raciborzu 40 funkcjonariuszy Straży Granicznej odebrało akty mianowania na stopień kaprala. Nowi podoficerowie zasilą placówki Śląskiego Oddziału SG, w tym nowopowstałą Grupę Zamiejscową w Rybniku.

Warto przeczytać:  Ważna zmiana w prawie. Sąd przyspieszony dla sprawców ataków na osoby ratujące innych