W Raciborzu 40 funkcjonariuszy Straży Granicznej odebrało akty mianowania na stopień kaprala. Nowi podoficerowie zasilą placówki Śląskiego Oddziału SG, w tym nowopowstałą Grupę Zamiejscową w Rybniku.

Warto przeczytać:  Setki kilometrów w drodze do samiczki. Mistrzowski gołąb z Jastrzębia poleci na olimpiadzie