10 listopada 2024 roku, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się tradycyjna uroczystość. Prezydent Andrzej Duda wręczył nominacje generalskie żołnierzom Wojska Polskiego, a także funkcjonariuszom Policji i Państwowej Straży Pożarnej. 

Warto przeczytać:  [ZAPOWIEDŹ] Do Rzeszowa po zwycięstwo