Nadszedł upragniony dzień zakończenia roku szkolnego, na który czekali uczniowie w całej Polsce. W Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowano uroczystą akademię, podczas której wręczono nagrody oraz świadectwa uczniom wyróżniającym się w nauce, a także zaangażowanym w róże przedsięwzięcia. 

Warto przeczytać:  Tysiące zniczy na cmentarzu komunalnym i kolory nocnego Jastrzębia w tle [ZDJĘCIA I FILM Z DRONA]