31 maja rusza “Kolej na Beskidy”, czyli coroczny program wycieczek Kolei Śląskich umożliwiający  pasażerom poznawanie Beskidów w towarzystwie licencjonowanego przewodnika PTTK w cenie biletu za przejazd.

Warto przeczytać:  Maciej Tarnogrodzki nowym trenerem GKS-u Jastrzębie