We wtorek 27 stycznia przed KWK Borynia odbyła się krótka konferencja prasowa z marszałkiem Sejmu RP Włodzimierzem Czarzastym oraz wiceministrem energii Marianem Zmarzłym. Konferencja była podsumowaniem wizyty marszałka w JSW, gdzie trwają rozmowy ze stroną społeczną. 

Warto przeczytać:  Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla powołani na Ligę Narodów 2025