W piątkowy wieczór 25 kwietnia odbył się koncert inaugurujący weekend z festiwalem JAZZtrzębie. W jastrzębskim Carbonarium wystąpił saksofonista Kuba Więcek oraz AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy pod dyrekcją Marka Mosia. 

Warto przeczytać:  Pielgrzymka mężczyzn do Piekar Śląskich. Biskup katowicki zaprasza do udziału [ZAPOWIEDŹ]