Zwiedzenie bazy Kolei Śląskich było tak atrakcyjną aukcją WOŚP, że zwycięzcy licytacji przyjadą ją obejrzeć aż z Białegostoku. Na przejazd nowoczesnym Impulsem II przyjadą mieszkańcy Poznania. Wciąż można licytować przejazdy pociągowym symulatorem.

Warto przeczytać:  Dwa martwe owczarki niemieckie w rzece. Jastrzębska policja szuka świadków