W dniach 3-4 października zespół JW wziął udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Wadowickiego, który odbył się w Hali LO w Andrychowie.

Warto przeczytać:  Kryminalni z regionu wśród najlepszych na Śląsku [ZDJĘCIA]