Dyrektorką Departamentu Górnictwa i Hutnictwa w Ministerstwie Przemysłu została Ilona Malik. Stanowisko objęła w tym tygodniu (10.03.). Do tej pory była wicedyrektorką Biura Prawnego Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Warto przeczytać:  Z rzeki wyciągnięto 150 kg odpadów. Szotkówka znów oddycha