Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został 22-letni obrońca, Jerzy Tomal, który podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku.
Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został 22-letni obrońca, Jerzy Tomal, który podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku.