Nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie został 22-letni obrońca, Jerzy Tomal, który podpisał z klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2026 roku.

Warto przeczytać:  Mieli "sprytny" plan i dwoje dzieci w samochodzie. Pijany kierowca próbował zmylić jastrzębskich policjantów