W eleganckich wnętrzach kinoteatru „Rialto” w Katowicach odbyła się gala wręczenia „Zielonych Czeków” – nagród, przyznawanych już od 31 lat przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Warto przeczytać: Zainstalował aplikację i stracił oszczędności życia. Policja z Jastrzębia ostrzega
