Wierni z terenu metropolii górnośląskiej nie będą zobowiązani do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 1 maja. Stosowną decyzję podjęli biskupi trzech diecezji, tworzących metropolię: katowickiej, gliwickiej i opolskiej.

Warto przeczytać:  Wstrząs w kopalni w Knurowie. Nie ma kontaktu z jednym górnikiem