Zapłacimy więcej za wywóz śmieci. To już pewne, ponieważ Rada Miasta Jastrzębie-Zdrój zgodziła się na podwyżkę tej opłaty. Choć decyzja zapadła dopiero za drugim podejściem, tym razem prezydentowi udało się uzyskać potrzebną większość wśród radnych.

Warto przeczytać:  Przedstawiciele JKH GKS Jastrzębie gościli w Urzędzie Miasta