Z myślą o bezpiecznym i wygodnym powrocie z ”Sylwestra z Dwójką” na Stadionie Śląskim, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Koleje Śląskie przygotowali dodatkowe kursy pociągów. Przejazd nimi będzie bezpłatny.

Warto przeczytać:  Jastrzębska bitwa troli [WEBKRYTYKA]