Regionalny Trójkąt Weimarski ma 25 lat. W Katowicach rozmawiano o bezpieczeństwie, transformacji i przyszłości Europy
Współpraca Śląskiego z regionami z Niemiec i Francji trwa już ćwierć wieku. W Gmachu Sejmu Śląskiego spotkali się przedstawiciele Województwa Śląskiego, Nadrenii Północnej-Westfalii i Hauts-de-France.
