Blisko 2,4 mln seniorów otrzyma dodatkowe świadczenie jeszcze przed Wielkanocą. Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozpoczął wypłatę rocznej „trzynastki”, która trafia automatycznie do osób pobierających emerytury i renty wraz z kwietniowym świadczeniem – bez potrzeby składania wniosków.

Warto przeczytać:  Jastrzębscy lekkoatleci rozpoczęli sezon halowy