Problem bezdomności powraca szczególnie w okresie zimowym. Ludzi pozbawionych własnego lokum częściej widuje się w miejscach użyteczności publicznej. Upodobali sobie szczególnie inhalatorium w Parku Zdrojowym, gdzie chronią się przed zimnem.

Warto przeczytać:  Został ostatni dzień na głos w Budżecie Obywatelskim Jastrzębia