300 złotych mandatu dla pieszych, którzy popełniają te wykroczenia
Policjanci z drogówki przypominają pieszym o obowiązującym zakazie korzystania z telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych podczas przechodzenia przez przejścia dla pieszych.
