Mariusz Błaszczak przyjechał do Rybnika. Zachęcał do głosowania na Karola Nawrockiego [ZDJĘCIA]
Trwa walka o głosy w zbliżających się wyborach prezydenckich. Kandydaci oraz wspierający ich politycy jeżdżą po całym kraju, przekonując do siebie wyborców. W swoich wojażach nie pomijają naszego regionu.
