Osiem osób ewakuowano z budynku wielorodzinnego w Jastrzębiu-Zdroju po pożarze, do którego doszło w sobotni wieczór. Jeden z mieszkańców trafił do szpitala z objawami zaczadzenia. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci i biegły.
Osiem osób ewakuowano z budynku wielorodzinnego w Jastrzębiu-Zdroju po pożarze, do którego doszło w sobotni wieczór. Jeden z mieszkańców trafił do szpitala z objawami zaczadzenia. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci i biegły.