5 maja w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój odbyła się konferencja prasowa, podczas której prezydent miasta, Michał Urgoł podsumował dotychczasowe działania oraz zaprezentował plan nadchodzących wydarzeń. W trakcie spotkania poruszono również istotne kwestie związane ze szkolnictwem i edukacją w mieście, a także zagadnienia dotyczące funkcjonowania MZK. Zachęcamy do obejrzenia nagrania z konferencji.

Warto przeczytać:  Gala projektu Pomóż! Uratuj psiaka w Jastrzębiu-Zdroju z Tomaszem Rożkiem [ZDJĘCIA, WIDEO]