Największe spółki sektora wydobywczego w Polsce łączą siły, by wpłynąć na kształt unijnych regulacji środowiskowych. Polska Grupa Górnicza S.A. wraz z partnerami branżowymi wystąpiła z wnioskiem o podjęcie przez Polskę inicjatywy legislacyjnej na poziomie Unii Europejskiej.

Warto przeczytać:  Rolnicy wyjadą dziś na drogi. Ogólnopolski protest przeciwko umowie UE–Mercosur