Jeden weekend i trzech kierowców, którzy rażąco naruszyli przepisy. Wszyscy zostali surowo ukarani. Policjanci odebrali im uprawnienia do prowadzenia pojazdów przez kolejne 3 miesiące.

Warto przeczytać:  Liczby, które dają nadzieję. Ale policja wskazuje na jeden poważny problem