Minister aktywów państwowych, Wojciech Balczun wystąpił w poniedziałek 19 stycznia wieczorem na żywo w TVP INFO, w programie Marka Czyża „Bez retuszu”. Mówił o trudnej sytuacji w Jastrzębskiej Spółce Węglowej.

Warto przeczytać:  Przychody PGG zmaleją o 40%. Czy powinniśmy zaprzestać wydobycia węgla w Polsce i kupować go za granicą?