Pierwsza w tym roku uroczystość ślubowania nowych policjantów odbyła się w minionym tygodniu w westybulu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Rotę ślubowania przyjął Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Mariusz Krzystyniak.

Warto przeczytać:  Rozcięli serce, aby zobaczyć, jak naprawdę działa [ZDJĘCIA]