Śląska Izba Skarbowa informuje o kolejnej udanej kontroli celno-skarbowej przesyłek kurierskich. Funkcjonariuszy ze śląskiej KAS wspierała labradorka Beti.

Warto przeczytać:  Pijany kierowca wjechał w radiowóz. Sąd zastosował 3-miesięczny areszt