Pracuję w piątek, świątek i niedzielę. Właśnie mieli swoje coroczne święto. Zatrzymajcie się na chwilę na stacji: Koleje Śląskie, by zobaczyć kto i jak dba o wasze bezpieczne podróże.

Warto przeczytać:  Tłumy na koncercie Arki Noego w kościele "na górce" [ZDJĘCIA]