W reprezentacyjnym Westybulu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odbyła się uroczystość ślubowania 35 nowo przyjętych policjantów. To symboliczny początek służby kobiet i mężczyzn, którzy dołączyli do formacji i będą stać na straży bezpieczeństwa mieszkańców regionu.

Warto przeczytać:  Pierwszy w Polsce Regionalny Plan Adaptacji do zmian klimatu powstaje na Śląsku