Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu podsumował ostatnie działania związane z kontrolą legalności pobytu na terenie województwa śląskiego. W ciągu trzech dni funkcjonariusze zatrzymali 19 obcokrajowców, którzy naruszyli polskie przepisy migracyjne. Najliczniejszą grupę stanowili obywatele Kolumbii.

Warto przeczytać:  Grubson na rekordowym streamie charytatywnym u Łatwoganga [WIDEO, ZDJĘCIA]