Piątkowe popołudnie było doskonałym momentem, aby zaprosić dzieci wraz z rodzicami i dziadkami na festyn z okazji Dnia Dziecka. Zarząd Osiedla Staszica zorganizował wydarzenie, które – sądząc po frekwencji – przypadło najmłodszym do gustu.

Warto przeczytać:  Jastrzębski Węgiel zagra w Bułgarii o awans do ćwierćfinału LM