Za darmo autobusami Międzygminnego Związku Komunikacyjnego z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju pojedziemy 18 maja i 1 czerwca (jeśli dojdzie do II tury wyborów). 

Warto przeczytać:  Produkcja nowych pociągów Kolei Śląskich na ostatniej prostej