W Domu Kultury w Boguszowicach odbyła się Narada Urządzeniowa Nadleśnictwa Rybnik, podczas której omówiono obecną sytuację kompleksów leśnych i gospodarki leśnej oraz plany na kolejne lata. 

Warto przeczytać:  16,5 mln zł za Strefę Centrum. Miasto kupiło nieruchomość