Od poniedziałku po torach województwa śląskiego jeżdżą trzy nowe Impulsy II Kolei Śląskich.

Warto przeczytać:  Jest nowy właściciel „Supersamu”. Czy zlikwiduje plac targowy? [WIDEO]