Policjanci zakończyli już sylwestrowe służby, podczas których dbali o bezpieczeństwo mieszkańców i spokojną zabawę na terenie województwa śląskiego. Mundurowi noc sylwestrową oceniają jako spokojną.

Warto przeczytać:  Zajmowały miejsca parkingowe i szpeciły miasto. Zniknęły po interwencji Straży Miejskiej