Podczas październikowej sesji Rady Miasta radni poznali nazwisko kandydatki na stanowisko skarbnika miasta. Została nią Agnieszka Marszałek, wieloletnia pracownica Urzędu Miasta w Jastrzębiu-Zdroju. To osoba zaproponowana przez prezydenta Michała Urgoła.

Warto przeczytać:  Wiceminister infrastruktury odwiedził region. Głównym tematem spotkań było przywrócenie połączeń kolejowych