Układanie bukietów w bibliotece – brzmi zaskakująco, ale to całkiem możliwe. Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1 przy ulicy Opolskiej zaprosiła panie na warsztaty florystyczne. I tak między regałami z książkami dało się wyczuć woń kwiatów.

Warto przeczytać:  Radość, zabawa i uśmiechy – tak wyglądał szkolny Dzień Dziecka w ZSP nr 1 [ZDJĘCIA]