WFOŚiGW w Katowicach dorzuca 4 mln zł do programu zakupu wozów strażackich. Dzięki temu nowy sprzęt trafi do kilkunastu dodatkowych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w województwie śląskim.
WFOŚiGW w Katowicach dorzuca 4 mln zł do programu zakupu wozów strażackich. Dzięki temu nowy sprzęt trafi do kilkunastu dodatkowych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w województwie śląskim.